Kontakt podatki
Kontakt:
Travel TouristKontakt jeziki:
en de itTelefon:
+385 (0)52 842 022Fax:
+385 (0)52 816 088GSM:
+385 (0)98 324 633E-mail:
Poslati vprašanje
lokacija
Naslov:
Brna bbMesto:
20272 SmokvicaDržava:
Hrvaška
Foto galerija
Apartmani Milina - Brna
- Brna (Otok Korčula)
Na južnoj obali otoka Korčule, u istoimenoj uvali obasjanoj mediteranskim suncem i bogatom mediteranskom vegetacijom smjestilo se naselje Brna.
U povijesti poznata kao luka za izvoz vina iz mjesta Smokvice te kao radionica brodova Brna se razvila u malo, ali prelijepo turističko mjesto. Pogodan geografski položaj pogodovao je razvoj ovog mjesta koje se iz tipičnog mediteranskog ribarskog gradića razvilo u jedno od glavnih turističkih gradića na otoku.
Tako je davne 1971. sagrađen prvi hotel u mjestu koji je renoviran 2005. g. , Hotel Feral. Uz hotelski smještaj, nudi se i smještaj u brojnim vilama i kućama sa apartmanima u privatnom vlasništvu. U uvali Istruga nalazi se športsko rekreativni centar u kojem se možete okušati u tenisu , boćama, stolnom tenisu te odbojci na pijesku. Uvala Istruga je također poznata po ljekovitom mulju koji se proteže u šestematrskim naslagama, visokog standarda i izuzetne kvalitete a okolna vegetacija, među kojima se ističe mirta, povoljno djeluje na oboljele od astme.
Brna je privlačna nautičarima jer je zbog svojeg položaja pogodna za pristajanje jahti i brodova a izrazito bistro more, skrovite uvale, brojne plaže i okolni otočići nude mnoštvo slikovitih mjesta za kupače.
Domaćini će Vam s ponoson pripremiti tradicionalne specijalitete dalmatinske kuhinje i ponuditi Vas svojim cijenjenim vinima, kako bi u potpunosti doživjeli sve ljepote ovog malog ali predivnog mjesta.
Vprašanje
Podaci za plačanje
Iznos akontacije: 30 %
Tečajna lista - 08.10.08.
| AUD | 1 | 3,745034 |
| CAD | 1 | 4,758484 |
| CZK | 1 | 0,290213 |
| CHF | 1 | 4,592058 |
| GBP | 1 | 9,136363 |
| USD | 1 | 5,246471 |
| EUR | 1 | 7,116313 |