Private accommodations, apartments, rooms in Croatia
hotels, holiday, accommodation, travel, apartments, villas, lodging, roomsHotels, Ferienwohnungen, Ferienhaus, Unterkunft, Urlaub, Reisen, Pensionalloggi privati, appartamenti, camere, alberghi, case vacanze, agriturismihoteli, apartmani, sobe, privatni smještaj, vila, pansionПриватно сместување, апартмани, хотелиhotel, apartma, počitnice, apartmaji, kmečki turizem, penzionapartman, soba, smještaj, agroturizam, restorani, putovanja, pansionihôtels, voyage, appartements, séjour, chambres, vacances, villaЧастный сектор, aпартаменты, комнаты, oтелиreizen, vakantie, accommodatie, hotels, appartement, kamers, huis
 

Gesponsorde reklame

  • Real estate Croatia
  • Villa Melita
  • Apartments Milina - Brna, Korcula, otok Korčula
  • Kuća za odmor Sobol, Gorski Kotar
  • Apartments Ester - Rovinj

Foto galerij

Lopar is een pittoreske nederzetting in het noorden van het eiland, op 14 km afstand van Rab. Het is het thuis van de oprichter van de republiek San Marino-de steenhouwer Marino. Als u vanuit Rab richting Lopar komt is het eerste herdenkingskenmerk dat u tegen komt van de hl. Marinut. Als ere aan hem dragen namelijk het hotelkomplex en de camping de naam ''San Marino''. De levendige en veelsoortige plaats Lopar is in grote mate met het verleden verbonden wat te merken is aan het dialekt en de levensstijl van de bewoners.

Behalve rijke vruchtbare valleien wordt Lopar door prachtige zandstranden versierd. Het bekendste strand is Rajska plaza (paradijsstrand) dat vanwege zijn ondiepte tot ver in de zee ideaal is voor minder geoefende zwemmers en kinderen. Behalve het Rajska plaza zijn de FKK stranden Ciganka, Sahara en Stolac het bekendst. Zand, ondiep warm water, een dicht bos dat bescherming biedt voor wind en sterke zon zijn voornamelijk aantrekkelijk voor families die met kleine kinderen komen. In de buurt van de Rajska plaza bevindt zich ook het sportief-rekreatieve centrum met verscheidene faciliteiten zoals tennis, voetbal, basketbal, volleybal, minigolf, tafeltennis en vele watersporten.

Accommodatie vindt u behalve in het toeristenkomplex op de camping van San Marino in privé huizen, appartementen, kamers en studio's. Al heeft het toerisme het uitzien van Lopar iets veranderd, zijn de inwoners zoals altijd lachend en in een vriendschappelijke stemming.



Wisselkoers - 24.07.08.

AUD14,435804
CAD14,544744
CZK10,303031
CHF14,432535
GBP19,145930
USD14,586624
EUR17,217053
  
= 
Travel Tourist Ltd., Fažanska 7, 52210 Rovinj, Croatia | e-mail: info@travel-tourist.com, ID: HR-AB-52-130000880
Homepage | Overzicht bestemmingen | Statistics | Favorites | Top of page
Get your WAN IP address! - Need a webhost?
© 2003., Sva prava pridržana, Travel Tourist Ltd.